Baza Wiedzy – Terapia – foto Paulina Michasiewicz-Suchocka/Karpeno

Znajdź przychodnię lub oddział specjalistyczny w swojej okolicy:

Tutaj znajdziesz informacje o adresach, telefonach, lokalizacji i godzinach otwarcia przychodni podstawowej opieki zdrowotnej, przychodni specjalistycznych, szpitalach oraz o świadczeniodawcach którzy udzielą świadczeń w domu pacjenta. Dowiesz się też gdzie w ramach ubezpieczenia udać się na badania diagnostyczne.

zrzut-ekranu-2021-05-03-135834

UWAGA

W związku z zawieszeniem obowiązków sprawozdawczych świadczeniodawców, którzy otrzymali polecenie albo na których został nałożony obowiązek udzielania świadczeń opieki zdrowotnej, w zakresach określonych w tym poleceniu albo obowiązku, pacjentom z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem COVID-19 – dane dotyczące pierwszego wolnego terminu udzielenia świadczenia oraz o liczbie oczekujących i średnim czasie oczekiwania u tych świadczeniodawców mogą być nieaktualne.

Podstawa prawna: art.20 pkt. 4 ustawy z dnia 28 października 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19 (Dz. U. poz. 2112) dotyczący dodanego art. 7ab. ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 1842).
Więcej informacji...

Jeśli szukasz ośrodka w Warszawie, tu znajdziesz specjalistów, z którymi współpracujemy:

Klinika Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie

https://cskmswia.pl/pl/a/klinika-dermatologii

Start typing and press Enter to search

Skip to content