W sobotę 13 lipca spotkaliśmy się w ramach kampanii #atopsoACTIV (kampania realizowana przez AMICUS Fundacja Łuszczycy i ŁZS) i “Zmierz ciśnienie przed treningiem” z Ekspertkami z Exercise is Medicine Poland​ – lek. med. Anna Plucik-Mrożek i mgr Małgorzata Perl.

✅ Rozmawialiśmy na temat roli aktywności fizycznej w kształtowaniu nawyków i zdrowego trybu życia
✅ Mierzyliśmy ciśnienie
✅ Ćwiczyliśmy w cudownym miejscu jakim są Łazienki Królewskie​

Po spotkaniu wspólnie przygotowaliśmy dla Was film edukacyjny.

💪 Część uczestników podjęła nawet wyzwanie 😀 Zobaczcie jakie.

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – PZH, Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Exercise is Medicine pragną zaprosić wszystkich do POMIARU CIŚNIENIA TĘTNICZEGO, w ramach kampanii „Aktywni, bezpieczni – Zmierz ciśnienie przed treningiem!”

Dzięki takim wydarzeniom pragniemy zaangażować w proces zmiany świadomości społecznej wszystkie pokolenia Polaków, począwszy od dzieci, poprzez młodzież, dorosłych, kobiety w ciąży i seniorów!

Dowiedz się więcej na temat swojego zdrowia! – WYPEŁNIJ ANKIETĘ – zajmie Ci to maksymalnie 3 minuty! Znajdziesz ją w zakładce kampanii.

Zadbaj o siebie i swoich bliskich – poproś o wypełnienie ankiety swoją rodzinę, przyjaciół koleżankę i kolegę!

zmierz-cinienie-800