In Aktualności
baner_luszczyca_edu_600x600

Jakie są ścieżki leczenia, o czym rozmawiać z lekarzem i gdzie znajdują się ośrodki leczące średnią i ciężką łuszczycę? Kampania „Zmień swój punkt widzenia” jest odpowiedzią na te pytania.  Strona kampanii www.zmien-punkt-widzenia.pl zbiera najważniejsze informacje na temat choroby, porządkuje je i podaje w przystępny, atrakcyjny sposób. Chorzy poznają tam możliwe ścieżki leczenia oraz dowiedzą się, czy podjęli wszystkie możliwe kroki w celu osiągnięcia efektu „czystej skóry”.

Równie ważną kwestią poruszaną w kampanii jest sposób, w jaki chorzy widzą siebie samych. Częstą reakcją na chorobę jest wykluczanie się z życia społecznego, unikanie kontaktu, rezygnacja z walki o siebie i podjęcie lub kontynuowanie leczenia. Problem ten występuje na tyle często, że należy temu zjawisku przeciwdziałać. Przekonanie to dotyczy przede wszystkim osób, które się z nią zmagają. Ich punkt widzenia należy zmienić. Kampania „Zmień swój punkt widzenia” jest próbą takiej zmiany, a może się ona dokonać na gruncie rzetelnej wiedzy na temat łuszczycy.

Współczesna medycyna, choć jeszcze nie może całkowicie wyleczyć łuszczycy, oferuje wiele możliwości, które minimalizują lub całkowicie eliminują jej objawy. Ścieżka leczenia opisana na stronie kampanii prowadzi chorych od lekkiego stadium choroby, aż po stopień umiarkowany i ciężki, który jest najbardziej uciążliwy i powoduje największe wycofanie się z życia społecznego.

Kampania ma na celu zmotywowanie chorych do podjęcia walki, poszukania miejsca, w którym chorzy otrzymają pomoc. Początkiem tej drogi jest wybór kliniki i przygotowanie się do wizyty lekarskiej w celu podjęcia leczenia, aby w końcowym efekcie uzyskać „czystą skórę”.

Ze wszystkimi informacjami zapoznacie się wchodząc pod adres podany poniżej, lub klikając zakładkę Zmień Punkt Widzenia zlokalizowaną u góry naszej strony.

www.zmien-punkt-widzenia.pl

Start typing and press Enter to search

Skip to content