CYKL WEBINARÓW – AKADEMIA PSOLIFE

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium, które odbędzie się 10 kwietnia 2019 roku o godzinie 18:00.

ŁUSZCZYCA choroba o wielu twarzach – okiem reumatologa. Część II.

Gościem webinarium będzie prof. nadzw. dr hab. n. med. Brygida Kwiatkowska.

Od 01.06.2009 pełniła obowiązki kierownika Oddziału Wczesnej Diagnostyki Zapalenia Stawów Instytutu Reumatologii w Warszawie, a od 01.10.2012 jest Kierownikiem Kliniki Wczesnego Zapalenia Stawów w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. Pełni również obowiązki Przewodniczącej Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego. W czerwcu 2012 uzyskała stopień doktora habilitowanego nauk medycznych nadany przez Radę Naukową Instytutu Reumatologii w Warszawie. Zainteresowania badawcze związane są ze specjalizacją oraz miejscem zatrudnienia i dotyczą diagnostyki i leczenia schorzeń reumatycznych. Od 01.01.2013 pełni funkcję profesora nadzwyczajnego w Instytucie Reumatologii.

Agenda spotkania:
18:00 – 18:05 – powitanie
18:05 – 18:50 – ŁUSZCZYCA choroba o wielu twarzach część II – okiem reumatologa
18:50 – 19:20 – pytania do eksperta

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Aby wziąć udział należy dokonać rejestracji pod adresem podanym poniżej i postępować zgodnie z instrukcjami. Następnie w wyznaczonym terminie zalogować się na stronie spotkania podanej podczas rejestracji.

Rejestracja:
http://www.konferencje.alab.com.pl/index.php/webinaria

Ze względu na odległość osoby chore często nie mogą wziąć udziału w konferencjach. Forma internetowego seminarium ułatwia skorzystanie z treści edukacyjnych w wyznaczonym czasie, umożliwia również zadawanie pytań prelegentowi i uzyskanie odpowiedzi podczas transmisji.

Do kolejnych webinariów zaproszeni zostali:

  • Prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciech Bik, endokrynolog i internista, Z-ca Dyrektora ds. Dydaktycznych i Naukowych Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie,
  • Ekspert ALAB Laboratoria, który opowie o badaniach diagnostycznych (również genetycznych) w łuszczycy i ŁZS, a także podstawowych zasadach dotyczących badań.

Gościem pierwszego internetowego seminarium była Dr hab. n. med. Irena Walecka Prof. CMKP. (Wideo poniżej)

Informacje o kolejnych webinariach Akademii PSOlife zostaną podane wkrótce na Facebookowych stronach Fundacji AMICUS oraz ALAB Laboratoria i na www.luszczyca.edu.pl.

alab-edu
logo-poziom-amicus
logo-unia-zs

Start typing and press Enter to search

Skip to content