odkryj-poznaj-zaakceptuj

Już w najbliższą sobotę z okazji Światowego Dnia Chorego na Łuszczycę odbędą się 2 spotkania dla chorych na łuszczycę i osób je wspierających.
Czekają na Was znakomici prelegenci, przesympatyczne osoby zaangażowane w pomoc chorym na łuszczycę oraz liczne niespodzianki i upominki. Spotkania są nieodpłatne. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby się zarejestrować na stronach wydarzeń.

Podczas konferencji w Warszawie eksperci odpowiedzą na pytania na temat łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów. Powiedzą, jak pacjent powinien poruszać się w systemie opieki zdrowotnej, aby mógł być leczony odpowiednio do swojego stanu zdrowia.
Ekspert Biura Rzecznika Praw Pacjenta opowie na temat, jak korzystać z praw pacjenta i co zrobić, kiedy mamy poczucie, że są one łamane.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się na wydarzenie w Warszawie:
https://warszawa2017wpd.evenea.pl/

Podczas spotkania w Gdańsku prelegenci opowiedzą o łuszczycy i chorobach współistniejących, a także perspektywach leczenia łuszczycy w Polsce i zagranicą oraz zaprezentują kierunki rozwoju nowych metod leczniczych. Przedstawią także rolę grup wsparcia dla chorych na łuszczycę w procesie aktywizacji zawodowej i społecznej.
Aby uhonorować jubileusz 10 lat istnienia Pomorskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę FALA NADZIEI zostanie zaprezentowana prezentacja podsumowująca 10 lat istnienia organizacji, a także odbędzie się aukcja obrazów i dekoracji przygotowanych przez osoby chorujące na łuszczycę – całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na działalność edukacyjno–integracyjną Stowarzyszenia.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się na wydarzenie w Gdańsku:
https://falanadziei.evenea.pl/

Start typing and press Enter to search

Skip to content